Referent/ka majetkové správy oddělení provozu a údržby majetku / Specialisté v oblasti hospodaření s majetkem státu a organizací

FirmaKrajské ředitelství policie kraje Vysočina
ÚvazekHPP
Mzdaod 35 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Obecně
o místo výkonu: Jihlava
o pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku, 3 měsíce zkušební doba, možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou

Náplň práce
o vedení správy, údržby, oprav a provozu nemovitostí
o vedení stavební skupiny zaměstnanců cca 20 osob, včetně koordinace a stanovení priorit technologického postupu prací v oblasti údržby a oprav nemovitostí
o vedení staveb, technického dozoru stavebníka
o sestavování stavebních rozpočtů či výkazů výměr pro akce realizované externím dodavatelem
Platové podmínky a další benefity.
o platová třída 10 s platem 23.390,- Kč - 34.370,- Kč (dle započitatelné praxe)
o zvláštní příplatek 2.200,- Kč
o osobní ohodnocení po zapracování
o možnost čerpání prostředků z FKSP

Požadujeme
o středoškolské vzdělání stavebního směru (v oborech pozemní stavitelství, příprava realizace a provoz staveb, technické zařízení budov) nebo vysokoškolské vzdělání stavebního směru
o znalost zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů
o iniciativní přístup k řešení, logické myšlení
o uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
o spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita a samostatnost
o ochota učit se novým věcem, sledování změn v předpisech
o dobré komunikační, vyhledávací, vyjednávací a organizační schopnosti
o doložení výpisu z rejstříku trestů

Výhodou
o základní znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázkách ve znění pozdějších předpisů
o základní znalost zákona č. 309/2006 Sb., o zajištění podmínek bezpečnosti a ochrany zdraví při práci ve znění pozdějších předpisů
o Osvědčení o autorizaci dle zákona č. 360/1992 Sb., pro obor "POZEMNÍ STAVBY" nebo "TECHNIKA PROSTŘEDÍ STAVEB" (technik/inženýr)
Další informace
o pružná pracovní doba
o termín pro zaslání životopisu: 31.3.2024
o možnost nástupu: 1. 4. 2024 (či dohodou)
o součástí přijímacího řízení je osobní pohovor

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis včetně e-mailové adresy pro účely vyrozumění a motivační dopis na adresu [email protected].

Případné doplňující informace je možné získat u por. Bc. Lenky Kvášové na tel. č. 974 261 407, 725 661 028.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Vrchlického 2627/46, Jihlava, 58601, Česko
mzda, plat (hrubý):od 35 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 03. 2025
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc: řádná dovolená 25 dní, 5 dní indispozičního volna
  • Jiné výhody: benefity Policie České republiky, stravování, rekreace,...

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Krajské ředitelství policie kraje Vysočina, IČ: 72052147
datum zveřejnění nabídky práce:07. 03. 2024